Рекреаційні об’єкти Кардамичівського лісу чекають на людей!

Кардамичівський ліс є окрасою не тільки Великомихайлівщини, а й, безперечно, усієї Одещини. Смарагдова перлина степу розташована на межі з Роздільнянським районом, на мальовничих пагорбах відразу за долиною річки Кучурган, яка несе свої тихі води по долині в напрямку Дністра.
Лісовий масив умовно поділений на місцини, які лісівники називають платами. На нижньому плато розташований колодязь, поруч з яким росте величавий, віковічний дуб. Далі стежина веде вглиб лісу – до джерела з прохолодною водою, де облаштовані басейни – купальні та встановлені декоративні лавки, а також комплект меблів – «декоративні пеньки».
На верхньому плато, яке ще називають «Вітряними горами», з галявинами, що розташовані серед дубів, відкривається чудовий краєвид річища та долини Кучургану, що сягає аж до самої Великомихайлівки.
З метою поліпшення рекреаційної привабливості лісів Великомихайлівщини, лісівники облаштовують та утримують місця відпочинку для місцевих мешканців та гостей району. Цього року, в умовах обмежень під час карантину у Великомихайлівському лісництві, місцеві лісівники навели лад у Кардамичівському лісі на всіх об’єктах відпочинку та доповнили ці місця новими лісовими меблями – столами та лавками. Встановлено їх у найбільш відвідуваних місцях лісу. Об’єкти облаштовані інформативними стендами на природоохоронну тематику.

На изображении может находиться: дерево, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: дерево и на улице

На изображении может находиться: растение, дерево, мост, на улице и природа

На изображении может находиться: растение, дерево, обувь, на улице и природа

На изображении может находиться: дерево, растение, стол, на улице, вода и природа

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, на улице, вода и природа

На изображении может находиться: люди стоят, растение, дерево, небо, цветок, трава, на улице и природа

Перейти до вмісту