Відбувся навчально – тренувальний семінар для районних мисливствознавців Одеської області

На базі ДП «Ширяївське лісове господарство» за участю начальника Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Домікана Володимира Ілліча, першого заступника начальника управління Скрипника Олександра Володимировича та начальника відділу лісового та мисливського господарства управління Мальченко Олени Петрівни відбувся навчально-тренувальний семінар районних мисливствознавців Одеської області. На семінарі були присутні мисливствознавці усіх лісгоспів, які змогли не тільки поділитися досвідом роботи, але і отримати нові знання. В польових умовах відбулися тренування, максимально наближені до реальних ситуацій, які виникають у робочому процесі між мисливцями та мисливствознавцями.

Перевірялися знання законодавчої бази у сфері мисливського господарства та полювання, адміністративного кодексу, закону про тваринний світ, якість заповнення протоколів, та інших нормативних документів, які мають відношення до мисливської господарства.

Учасники семінару були розділені на дві команди – «мисливців» та «перевіряючих». Головним завданням мисливствознавців було виявити порушення, які були заплановані заздалегідь.

В ході семінару відмічено, що є недосконалість у тлумаченні деяких пунктів законодавства, які відносяться до мисливського господарства, наприклад, накладання та стягнення штрафів. Також зауважено, що для роботи мисливствознавців необхідні нагрудні камери відеозапису, які могли б фіксувати все, що відбувається під час затримання браконьєрів мисливствознавцями.

Учасники заходу високо оцінили якість семінару-навчання та зазначили необхідність його проведення в подальшому.

Перейти до вмісту