«Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство» оголошують Конкурс до Дня працівника лісу – «Лісівник року»

«Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство» оголошують Конкурс до Дня працівника лісу – «Лісівник року».

На изображении может находиться: 3 человека, текст

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1. Фото на обкладинку святкового номера «Лісового і мисливського журналу». (Сюжет: Працівник (ки) лісової галузі за повсякденною роботою: у лісі, розсаднику, на виробництві тощо. Вимоги до фото: Цифрове, вертикальної орієнтації, зроблене фотокамерою, не оброблене програмно. Обов’язково до фото приєднати коротку інформацію про лісівників, які зображені на фото, контакти автора фотографії).

2. Стаття у святковий номер «Лісового і мисливського журналу» та газету «Природа і суспільство». (Розповідь про людину (або інтерв’ю з нею), яка працює в лісовій галузі й робота якої може бути прикладом професіоналізму та відданості професії.
Вимоги: Матеріал має містити заголовок, підзаголовок, вріз, основний текст, автора та його контакти. Обсяг тексту: 5–7 тис. знаків. Обов’язкове фото героя статті. Матеріал НЕ має бути опублікованим у інших друкованих виданнях та на інтернет-ресурсах).

Можлива участь у Конкурсі «Лісівник року» в двох номінаціях про одну людину.
Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані у святкових номерах газети (№ 35-2020) та журналу (№ 4-2020) до Дня працівника лісу.
Роботи, що не перемогли у Конкурсі, будуть опубліковані в наступних номерах наших видань.

Автори опублікованих робіт гарантовано отримають достойні винагороди!

Бажаємо перемоги!

Конкурсні роботи приймаються до 1 вересня 2020 року з позначкою «На конкурс» на е-пошту: arteko@ukr.net.
Контактний телефон:
(050) 411-8-999 (Вайбер).

Перейти до вмісту