Бережіть природу від пожеж!

Незважаючи на вжиття заходів, на території району зростає кількість пожеж стерні та пожнивних залишків на полях, сухої трави і рослинності. Викликає занепокоєння несанкціоноване спалення стерні сільгосп підприемствами, що може призвести до виникнення значних пожеж та великих збитків у літній пожежо-небезпечний період поточного року. Спалення сухої рослинності призводить до забруднення атмосферного повітря продуктами згорання, пошкодження лісосмуг, зменшення генофонду тварин та рослин, а також завдає значної шкоди якісному стану грунтів.
Треба звернути увагу на те, що вчинення даного порушення вимог природоохоронного законодавства тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч.І ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Винні за скоєння таких дій притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді накладення значних штрафних санкцій.
ДП “Балтське лісове господарство” нагадує власникам земель і землекористувачам: на даний момент 4 – 5 клас пожежної небезпеки, тож з метою запобігання та недопущення подібних випадків необхідно припинити самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.
Якщо ви виявили осередок загоряння лісу та полів, а також інших місць, терміново повідомте пожежно-рятувальну частину Балтського РВ ГУ МНС за телефоном 101!

На изображении может находиться: текст

Перейти до вмісту