Одеське обласне управління лісового та мисливського господарства

Навчання з гасіння лісової пожежі

31.05.2018

В кінці травня на території державного підприємства «Балтське лісове господарство» Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулись спільні тактично - спеціальні навчання з гасіння лісових пожеж, організовані органами лісового господарства та служби з надзвичайних ситуацій.
Організатори навчання - Одеське обласне управління лісового та мисливського господарства та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області. Учасники навчання - державні підприємства Одеського ОУЛМГ, органи ДСНС України в Одеській області, медична служба Балтського району, підприємство електричних мереж району, органи МВС району, Балтська об'єднана територіальна громада. Балтська районна державна адміністрація.
Керівники навчання - начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Домікан Володимир Ілліч та заступник начальника Головного управління з реагування та НС та ЗС ГУ ДСНС України в Одеській області Крицький Олександр Іванович.
Керівник гасіння пожежі - директор державного підприємства «Балтське лісове господарство» Кравчук Віталій Володимирович. Навчання з гасіння лісової пожежі показали злагодженість всіх залучених до навчання служб та високий професійний рівень учасників, їх готовність до реагування на надзвичайні ситуації.
Було відпрацьовано механізм інформування та залучення всіх служб до гасіння лісової пожежі, реагування та дії державної лісової охорони та рятувальників при гасінні низової та верхової лісової пожежі, евакуацію потерпілих при пожежі відключення електричних мереж,евакуацію населення з прилеглого населеного пункту, забезпечення громадського порядку у пункті відселення, локалізацію лісової пожежі та її повну ліквідацію.
Всього до навчань з гасіння лісової пожежі було залучено 48 чоловік особового складу та 15 одиниць техніки.