Одеське обласне управління лісового та мисливського господарства

Покращення взаємодії у боротьбі з незаконними рубками на території області та підвищення результативності розгляду справ про лісопорушення

11.04.2018

6 квітня 2018 року на розширеному засіданні колегії Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Домікана Володимира Ілліча за участю директорів всіх державних лісогосподарських підприємств та представників правоохоронних і силових органів було розглянуте питання покращення взаємодії у боротьбі з незаконними рубками на території області та підвищення результативності розгляду справ про лісопорушення.
Крім визначення напрямків співпраці у посиленні боротьби з порушниками лісового законодавства в лісах державних підприємств, була підкреслена і нагальна необхідність захисту від самовільних рубок полезахисних лісових смуг, які, не маючи господаря, найбільше потерпають від браконьєрів.
Всіма учасниками розширеної колегії будо відмічено важливість та необхідність розгляду зазначеної проблеми. За результатами проведеного обговорення напрацьовано план спільних заходів та визначено пріоритетні напрямки роботи з метою збереження лісових насаджень області.