Одеське обласне управління лісового та мисливського господарства

Розпочато Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

23.03.2018

Традиційно, 21 березня у світі відзначався Міжнародний день лісів. У 2018 році цей день відбувається під гаслом «Ліси та населенні пункти».
Також в цей день стартувала   Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»
В цей день працівники державної лісової охорони лісогосподарських  підприємств, підпорядкованих Одеському обласному управлінню лісового та мисливського господарства провели лекції в навчальних закладах, розповіли про вплив лісів на населені пункти, ознайомили учнів з роботою державних лісогосподарських підприємств та їх підрозділів, запросили взяти участь в проведенні заходів Акції.
Попереду багато цікавих подій:  садіння дерев, проведення  робіт з лісорозведення та  лісовідновлення, планується також  організація  конкурсу серед учнів на кращий малюнок та кращий твір на тему  «Людина та ліс», а також екскурсії в лісові насадження та тематичні зустрічі.
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в заходах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Акція буде проходити в кожному районі області.