RSS    .:::15.08.2018 :::.   

 

27.09.2010 р.

Волинська знахарка лікує людей мухоморами

 

Лікувальні властивості мухомора відкриває волинянам тамтешня знахарка - заготовляє за нехитрим рецептом, а коли необхідно дозовано рекомендує приймати. Виходить на тихе полювання жінка щоосені - щойно пройдуть дощі і знову потеплішає.

«Щоб не в дощову погоду брати, а в сонячну погоду, бо вода дає, якщо нарвати в дощову погоду, дає кислоту, бродіння, тоді як їх залити горілкою. Є мухомор червоний в крапочку білу, є мухомор жовтий в крапочку білу, є мухомор білий в крапочку білу, але я беру тільки червоні в білу крапочку», - каже знахарка Марія Мегель.

«У літературі написано, що всі мисливські звірі поїдають червоні мухомори. Лось, поїдаючи мухомори, витравлює всіх глистів, все, що в нього є в кишечнику, готується до зими. Так само й інші тварини поїдають», - розповідає викладач мисливствознавства Шацького лісового коледжу Володимир Ковш.

Зібрані лісові дари знахарка напихає в банку, заливає горілкою - такою, щоб щонайменше 45 градусів мала, і настоює всю цю суміш два тижні. А там - і сама вживає, й усім, хто звернеться за зціленням, диво-бальзам пропонує.

«Я приймаю настоянку з мухомора з 81-го року, тому що в мене сильно боліло горло і воно мене так мучило, що я вже не могла ні їсти, ні говорити - нічого. Як дізналася про мухомори, настояла і випила, і вже після того пройшло 29 років, я ним лікую і кашель, і горло, і дітей», - каже знахарка.

«У мене чоловік хворів і він не захотів приймати такі ліки, подумав, що то щось страшне. Але я привела сусідку, яка дала мені того гриба, і він у мене дійсно є настояний, і ми його заставили. Звичайно, він випив, воно йому здалося щось нехороше і за днів 4 зовсім став по-іншому», - розповіла сусідка знахарки Валентина Оксентюк.

Знають про цілющі властивості мухомора і у тамтешніх здравницях. Щоправда своїм постояльцям профілактику грибами не пропонують.

«До цього можна ставитися дещо скептично, але в кожній народній думці є якась частинка правди. Я дійсно знаю людей, які використовували в своєму лікуванні мухомор. Вони його переважно використовували в онкологічному лікуванні молочної залози, гінекології і кишківнику», - зазначив лікар Руслана Дибель.

Народні методи зцілення мухомором тим часом ширяться округою. У пані Марії на підхваті завжди є кілька банок краплистих червоноголовців. Тільки-но в людей застуда, вони зразу йдуть до неї по ліки. Баночку мухоморів цілителька навіть передала синові у Москву, - повідомив телеканал 24.

Новини інтернету.

Дата оновлення : 27.09.2010

 
 

 14.08.18 Бережіть ліс від вогню! ...

13.08.18 Володимир Бондар на Житомирщині ознайомився з роботою деревообробних підприємств ...

13.08.18 Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині ...

13.08.18 НАУКОВЦІ: ВОСЕНИ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЙСИЛЬНІШИЙ У РОЦІ ЦИКЛ МАСОВОГО ВСИХАННЯ ...

09.08.18 Володимир Бондар зустрівся з представником Посольства США в України Валерією Солано ...

08.08.18 Відбулась колегія Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства ...

07.08.18 Чи дійсно нині повені в Карпатах пов'язані з вирубкою лісів? ...

06.08.18 Біологічна пожежа: площа всихання дерев становить майже ...

03.08.18 За шість місяців площа лісових пожеж збільшилася на 80% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року ...

02.08.18 Держлісагентство: на 25,5 тисячах гектарів відтворено лісів ...

01.08.18 ПОЗИЦІЯ НАУКОВЦІВ ...

26.07.18 Володимир Бондар: Скандал навколо британського дослідження був інспірований ...

25.07.18 Ексклюзивний коментар Володимира Бондаря щодо ситуації в лісовій галузі України (ВІДЕО) ...

25.07.18 Посилення боротьби з контрабандою потрібно, але деякі правки до законодавства порушують міжнародні зобов'язання України, - Володимир Бондар про Закон щодо додаткового мораторію на експорт дров ...

25.07.18 Від нашої позиції залежить, чи зможемо ми зберегти лісову галузь Україні, - заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар ...


 Розробка, дизайн та розміщення: КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" © | телефон (0482) 429820 | 2011 р.