RSS    .:::19.06.2018 :::.   

 

27.09.2010 р.

Волинська знахарка лікує людей мухоморами

 

Лікувальні властивості мухомора відкриває волинянам тамтешня знахарка - заготовляє за нехитрим рецептом, а коли необхідно дозовано рекомендує приймати. Виходить на тихе полювання жінка щоосені - щойно пройдуть дощі і знову потеплішає.

«Щоб не в дощову погоду брати, а в сонячну погоду, бо вода дає, якщо нарвати в дощову погоду, дає кислоту, бродіння, тоді як їх залити горілкою. Є мухомор червоний в крапочку білу, є мухомор жовтий в крапочку білу, є мухомор білий в крапочку білу, але я беру тільки червоні в білу крапочку», - каже знахарка Марія Мегель.

«У літературі написано, що всі мисливські звірі поїдають червоні мухомори. Лось, поїдаючи мухомори, витравлює всіх глистів, все, що в нього є в кишечнику, готується до зими. Так само й інші тварини поїдають», - розповідає викладач мисливствознавства Шацького лісового коледжу Володимир Ковш.

Зібрані лісові дари знахарка напихає в банку, заливає горілкою - такою, щоб щонайменше 45 градусів мала, і настоює всю цю суміш два тижні. А там - і сама вживає, й усім, хто звернеться за зціленням, диво-бальзам пропонує.

«Я приймаю настоянку з мухомора з 81-го року, тому що в мене сильно боліло горло і воно мене так мучило, що я вже не могла ні їсти, ні говорити - нічого. Як дізналася про мухомори, настояла і випила, і вже після того пройшло 29 років, я ним лікую і кашель, і горло, і дітей», - каже знахарка.

«У мене чоловік хворів і він не захотів приймати такі ліки, подумав, що то щось страшне. Але я привела сусідку, яка дала мені того гриба, і він у мене дійсно є настояний, і ми його заставили. Звичайно, він випив, воно йому здалося щось нехороше і за днів 4 зовсім став по-іншому», - розповіла сусідка знахарки Валентина Оксентюк.

Знають про цілющі властивості мухомора і у тамтешніх здравницях. Щоправда своїм постояльцям профілактику грибами не пропонують.

«До цього можна ставитися дещо скептично, але в кожній народній думці є якась частинка правди. Я дійсно знаю людей, які використовували в своєму лікуванні мухомор. Вони його переважно використовували в онкологічному лікуванні молочної залози, гінекології і кишківнику», - зазначив лікар Руслана Дибель.

Народні методи зцілення мухомором тим часом ширяться округою. У пані Марії на підхваті завжди є кілька банок краплистих червоноголовців. Тільки-но в людей застуда, вони зразу йдуть до неї по ліки. Баночку мухоморів цілителька навіть передала синові у Москву, - повідомив телеканал 24.

Новини інтернету.

Дата оновлення : 27.09.2010

 
 

 14.06.18 Переглядати актуальні новини про лісове господарство України можна на YouTube-каналі Держлісагентства ...

14.06.18 Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів ...

11.06.18 Лісова галузь України представлена на Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2018" ...

11.06.18 Держлісагентство нагадує про можливість перевірки заготівлі та транспортування деревини он-лайн ...

04.06.18 Пам'ятка безпеки для лісівника!!! ...

04.06.18 Пожежа - лихо для лісових насаджень ...

31.05.18 Навчання з гасіння лісової пожежі ...

31.05.18 Володимир Бондар та Дамян Оражем обговорили питання подальшого співробітництва у рамках Меморандуму про співпрацю у галузі лісового господарства ...

30.05.18 Заступник Голови Держлісагентства та керівник Лісової служби Словенії обговорили вплив змін клімату на лісове господарство ...

29.05.18 Відбувся зліт учнівських лісництв Одещини ...

29.05.18 Інформаційно-аналітичні матеріали до науково-практичної конференції з питань напрацювання заходів попередження поширення шкідників і хвороб лісу ...

29.05.18 Опубліковано Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років ...

29.05.18 Лісівники вживають всіх заходів для боротьби з масовим всиханням лісу, - Володимир Бондар ...

29.05.18 У Держлісагентстві проведено національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи" ...

29.05.18 Держлісагентство: за останні 5 років відтворено лісів на площі ...


 Розробка, дизайн та розміщення: КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" © | телефон (0482) 429820 | 2011 р.